+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandect X-1900 BT UA (3G) із сиреною

14,800.00

Інтегрований 2хCAN, LIN, порти IMMO-KEY, 3G GSM-модуль, GPRS, безключова а/з-технологія CLONE, GPS/ГЛОНАСС, брелок-мітка BT-760, сирена PS-330, вбудований датчик руху, вбудований microUSB, Bluetooth 4.2 , кабель аналогового термодатчика

Pandect X-1900BT UA – 3G (GPRS), GPS/ГЛОНАСС, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY, моноблочна система з найвищою функціональністю, рекордно мініатюрними габаритами та дуже низьким струмом споживання від технологічного лідера галузі.

Оновлена ​​версія Pandect X-1900BT UA побудована на найсучаснішому мікроконтролері STM32F413, який став доступним лише кілька місяців тому. Застосування цього мікроконтролера, а також нових унікальних алгоритмів роботи дозволило знизити енергоспоживання системи до рекордних значень – тепер середнє споживання системою в режимі охорони до 10 мА і це при активному GPRS-з’єднанні з сервером!

Виріб став ще більш універсальним та зручним в інсталяції на сучасні автомобілі, в яких не потрібно силових підключень. У системі додано можливість перемикання двох таймерних каналів на позитивну полярність здатністю навантаження до 0,25 А.
З метою підвищення чутливості з одночасним підвищенням достовірності подій, у Pandect X-1900BT UA застосовано рішення з двома акселерометрами. Це дає ще більший захист від помилкових спрацьовувань, а також більш детальну інформацію для системи оцінки якості водіння для отримання знижки в страхових компаніях, і кращу аналітику при розборі аварій.

Вбудований інтерфейс IMMO-KEY оновленої схемотехніки дає доступ до рекордної кількості алгоритмів безключового обходу вбудованих іммобілайзерів, які наша компанія надає безкоштовно. І, звичайно, перелік марок автомобілів, де ця можливість доступна, продовжить розширюватися.
За рахунок використання інтегрованого безпосередньо в базовий блок високочутливого GPS/ГЛОНАСС-приймача, виріб видає дуже точні координати достовірніше, швидше, і в рази частіше за будь-який присутній на ринку телеметричний, телематичний або трекінговий пристрій, навіть якщо порівнювати зі спеціалізованими та професійними пристроями, які багаторазово дорожче. Тому треки, які прописує пристрій, дуже докладні, особливо пишуться при активному спостереженні.

Pandect X-1900BT UA має дуже розвинений Bluetooth-інтерфейс, що не має собі рівних. Наші мобільні програми особливо добре працюють з таким високофункціональним виробом – для користувача доступні налаштування датчиків, режимів роботи автосигналізації, розкладу автозапуску двигуна та багато іншого. Причому дуже інтуїтивно зрозуміло і звично, без необхідності читати інструкцію.

Оновлений виріб надходить у продаж у розширеній комплектації – тепер у комплект системи почала входити наша найкраща п’єзосирена Pandora PS-330. Дуже маленька, герметична, легка, дуже гучна та економічна – ще один унікальний продукт від нашої компанії!

Pandect X-1900BT UA на сьогоднішній день і в найближчому майбутньому – найдосконаліша і функціональніша система у своєму класі, яка тепер відрізняється ще й рекордно низьким енергоспоживанням, недоступним для інших GPRS-систем – менше 10 мА, у повноактивному режимі, з активною GPRS- сесією, що працює Bluetooth, датчиками удару/руху/нахилу та всіма необхідними інтерфейсами.

Зустрічайте нашу чергову яскраву новинку – охоронно-телеметричну систему, яка продовжує традицію лідерства та інновацій нашої компанії на світовому ринку сучасних систем безпеки та сервісу для сучасних автомобілів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandect X-1900 BT UA (3G) із сиреною”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *