+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandora DX-4GS Plus

15,400.00

Тип: сигналізація GSM. Тип – 4G/LTE/3G/2G GSM-модем, CAN. Bluetooth: 4.2. GPS/ГЛОНАСС: Є. Автозапуск: Є. Брелок з РК-дисплеєм: Ні. Турботаймер: Є. SLAVE-режим: є. Брелок-мітка Є, мітка BT-760. Датчик удару/нахилу/руху: Є. Діалоговий код: Є. Підтримка Pandora CLONE: Є. Релейний модуль запуску: Є (RMD-5M релейний модуль запуску). Сирена: Є, (п’єзосирена Pandora PS-330)

Pandora DX-4GS Plus

Pandora DX 4GS Plus – автомобільний телеметричний виріб з підтримкою 2G/3G/4G (LTE), з інтегрованим у базовий блок GPS/Глонасс-приймачем за привабливою ціною.

Pandora DX-4GS Plus – логічне продовження нашого цьогорічного бестселера Pandora DX-4G, але вже з інтегрованим у базовий блок GPS/Глонасс-приймачем. Виріб виконаний у тому корпусі базового блоку і зовні відрізняється лише написом на етикетці. Природно, в режимі прийому координат трохи вище стає струм споживання. Але на струмі в режимі охорони при вимкненому запаленні це практично не позначається, адже перевірка координати стоянки здійснюється досить рідко, а решту часу навігаційний приймач «спить».

Адже 2G-мережі давно вичерпали свої здібності підтримувати потреби передачі даних, що зростають, і навіть із голосовими дзвінками, у яких найвищий пріоритет, у більшості міст України з’являються затримки по кілька десятків секунд до з’єднання. І ситуація лише погіршуватиметься. Вихід – наявність більш сучасного та не має обмежень 4G-модему. І лукавлять ті, хто каже, що сьогодні та 2G-рішення все ще актуальні. А за рік? А за три? Адже сигналізація на автомобілі просто відмовиться працювати. Так «раптово» вже відключили 2G-мережі в США та більшій частині Болгарії, в Австралії, випущені офіційні попередження про обмеження роботи 2G-мереж у більшій частині країн Євросоюзу. Невже ви збираєтеся автомобіль експлуатувати лише рік?

Для автомобільної сигналізації дуже важливо миттєво, а не за хвилину, повідомити власника про отриману подряпину, щоб встигнути побачити винного. А бути в цьому впевненим вже зараз можна лише з модемами 4G.

Ось і весь секрет популярності. Та й швидкість реакції на команди з додатків помітно приємніша в будь-якому випадку.

Pandora DX-4GS Plus з навігаційним приймачем та підсилювачем GPS-сигналу стане гарним розвитком лінійки бюджетних 4G-продуктів від Pandora, і звичайно вигідніше, ніж докуповувати окремий GPS-приймач до Pandora DX-4G.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandora DX-4GS Plus”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *