+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandora DX 90BT з сиреною

11,000.00

Інтегрований 2хCAN, LIN, порти IMMO-KEY, безключова а/з-технологія CLONE, управління Webasto/Eberspaecher, 868МГц інтегрований радіотракт, Bluetooth 4.2, брелок LCD D010 – AAA, брелок-мітка ВТ-760 – R203 -387, сирена: PS-330, реле BTR-101, вбудований датчик руху

Pandora DX-90BT – найсучасніший продукт на ринку, з цілим набором рекордних характеристик серед конкуруючих моделей та брендів, що підходить для встановлення на будь-який автомобіль, з можливістю реалізації автозапуску двигуна та вбудованими засобами алгоритмічного обходу іммобілайзерів. Незважаючи на зовнішню схожість продукту на попередника Pandora DX-90, новинка має значно змінену апаратну частину, і, головне – абсолютно нове програмне ядро, яке значно розширило можливості роботи з CAN-протоколами високонавантажених шин, алгоритмами обходу штатних іммобілайзерів деяких автомобілів та іншими значущими. алгоритмами у роботі по-справжньому сучасної охоронної системи.
Базовий блок системи побудований на новітньому мікроконтролері з архітектурою ARM M4, що забезпечило хорошу енергоекономічність та високу обчислювальну потужність, необхідну для покращеної обробки датчиків та деяких алгоритмів обходу іммобілайзерів. Інтегральний акселерометр фірми Keonix (Japan), що застосовується в даній системі для організації датчиків удару/нахилу/руху, має високу стабільність, низький рівень шумів і підвищену чутливість, що дозволило ще покращити роботу наших алгоритмів, що позбавляють помилкових спрацьовувань, при високій чутливості до реальних тривожних подій. , що давно стало візитною карткою автосигналізацій Pandora
Дальність роботи вбудованого в базовий блок Pandora DX 90BT багатоканального, діалогового, перешкодно захищеного радіоканалу, що працює в діапазоні 868MHz, у рази перевершує реальну дальність усіх сучасних моделей конкуруючих брендів.
Головною ж особливістю цієї моделі є вбудований функціональний Bluetooth 4.2 інтерфейс. Фактично, це перша в світі модель автосигналізації, що серійно випускається з настільки насиченим і повнофункціональним BT-інтерфейсом. Ми досить довго розробляли цей інтерфейс, що було пов’язано з необхідністю описати множинні можливі BT-периферійні пристрої, домагаючись стабільного зв’язку і максимальної енергоекономічності.
Bluetooth-інтерфейс у нашому виконанні значно відрізняється від більш простих, що використовують готові стандартні програмні стеки, реалізацій, які поспішили заявити про освоєння цих технологій конкурентів. У своїй реалізації ми не залишили шансів виявити наш працюючий пристрій стандартними засобами, посилили криптозахист власними, унікальними та стійкими надбудовами, наситили протокол інформаційно та подбали про енергоекономічність працюючого інтерфейсу.
Pandora DX-90BT має в комплекті Bluetooth пристрої: радіореле BTR-101 і протирозбійну мітку-брелок іммобілайзера BT-760, що перетворює цю систему на повноцінний охоронний комплекс з високим ступенем захисту від викрадення. Це відкриває можливості отримання великих знижок при страхуванні КАСКО, здебільшого провідних страхових компаній Росії. Найчастіше при страхуванні нового автомобіля знижки за ризиком «викрадення» багаторазово покриють витрати на придбання та монтаж даної системи з першого ж річного внеску страхового платежу.
Але, мабуть, головне це можливість комфортної роботи з цією автосигналізацією зі смартфона. Смартфон може виступати і брелоком ближньої дії, причому дистанція впевненого зв’язку реально досягає 50-70 метрів! З мобільного телефону тепер можна ставити/знімати з охорони систему, заводити/глушити двигун, керувати передпусковим підігрівачем, переглядати історію подій, оновлювати «по повітрю» прошивку Bluetooth-інтерфейсу, настроювати умови роботи передпускового підігрівача та зручно програмувати розклад запусків двигуна. Так само, як на топових наших телеметричних системах, що працюють з інтернет-сервісом.
Таке суміщення інтерфейсів далекого радіоканалу 868MHz, що дає можливість керувати режимами охорони автомобіля, запускати і глушити двигун на відстані багатьох сотень метрів навіть у центральних частинах міст, з високим рівнем перешкод і інформаційно-насиченого інтерфейсу ближнього зв’язку Bluetooth, що дозволяє керувати автомобілем. офісом або під вікнами багатоповерхового будинку, робить систему Pandora DX-90BT першовідкривачем нового покоління сучасних сигналізацій, що не потребують абонентської плати, але з високим рівнем сервісу та захисту від угону.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandora DX 90BT з сиреною”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *