+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandora DX 91 LoRa v.3 із сиреною

14,300.00

Двухсторонняя сигнализация; 2хCAN, LIN, IMMO-KEY, автозапуск, Bluetooth 5.0 (4.0-4.2 совместимый), 868MHz с модуляцией LoRa (потребляет чуть более 9 мА), релейный модуль автозапуска RMD-5M, брелок LCD D022 DX91 LORA V2 (1 шт.), метка-брелок BT-760 (2 шт), пьезосирена PS-330.

Pandora DX 91 LoRa v.3 – двостороння охоронно-сервісна система з інтегрованими інтерфейсами 2хCAN, LIN, спеціальним портом для алгоритмічного обходу вбудованих іммобілайзерів більшості сучасних автомобілів IMMO/KEY, інтегрованим інтерфейсом Bluetooth 5.0 (4.0-4.2 сумісний) мітками присутності і великим набором BT-периферійних модулів розширення Pandora, і вбудованим модулем радіоканалу, що працює в діапазоні 868MHz з модуляцією LoRa.

Іншими словами, Pandora DX 91 LoRa – просто двовейна сучасна сигналізація з автозапуском двигуна, яка серед своїх побратимів – просто найкраща у всьому!

Інтерфейс Bluetooth Pandora DX 91 LoRa забезпечить роботу кращого, з наявних на ринку, мобільного додатка для смартфона власника. Причому, що стабільно працює на всіх смартфонах, що є в природі, а не тільки на топових моделях від лідерів ринку. Аби був присутній BLE-модуль (Bluetooth 4.0 та вище). Дальність зв’язку буде більше за інших, з’єднання стабільніше за інших, швидкість передачі і реакції значніші за інші.

Pandora DX 91 LoRa, встановлена ​​на автомобіль, чудово управлятиметься з програми на смартфоні на відстані до 30 м, якщо ваш телефон підтримує лише протоколи Bluetooth 4.0-4.2; до 50 м, якщо ви власник смартфона з повноцінним Bluetooth 5.0. Якщо ж цієї дистанції замало, брелок D-022 з LoRa радіотрактом забезпечить дальність зв’язку в кілька сотень метрів у будь-якій щільній міській забудові – у будь-якому випадку значно далі, ніж будь-яке подібне рішення, яке існує сьогодні у світі автомобільних сигналізацій.

Висока дальність зв’язку брелока D-022, що входить до комплекту Pandora DX 91 LoRa, забезпечується застосуванням нових трансіверів, що використовують LoRa-модуляцію. Про LoRa-модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї гарної дальності при прийнятному енергоспоживання, компактній антені і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб натиснувши кнопку брелока не треба було чекати відчутний час до зворотного щоб цієї затримки, практично, не відчувалося) – завдання не дуже й просте. Але нашим інженерам це зробити вдалося, а спеціалістам галузі це ще належить оцінити.

Заради справедливості, можна нагадати, що з LoRa-модуляцією ми виробляємо автомобільну охоронно-телеметричну систему Pandora 5000s вже понад три роки. Але дальність зв’язку, схибленість, енергоспоживання нової реалізації LoRa нашими інженерами в Pandora DX 91 LoRa виходить на зовсім інший рівень. Є ймовірність, що найближчими роками ця система залишиться лідером дальності двостороннього діалогового зв’язку серед автосигналізацій. І, що важливо, радіотракт Pandora DX 91 LoRa повністю відповідає всім нормам, що регулюють роботу в радіоефірі як у РФ, так і в Євросоюзі. Залишиться тільки дивуватися, як, маючи в десятки разів більшу потужність на передавачі, більшість інших автосигналізацій не досягає і половини дальності нашої Pandora DX 91 LoRa.

Заслуговує на увагу і вперше застосована в Pandora DX 91 LoRa система менеджменту Bluetooth-пристроїв, що дозволяє наочно управляти всіма підключеними Bluetooth-периферійними пристроями. А список їх вже великий і незабаром ще розшириться дуже очікуваними ринком пристроями. Але і зараз доступні Bluetooth-пристрої це: радіореле RR-101, RR-01, підкапотний модуль RHM-03BT, бездротовий датчик дверей DMS-100 (геркон+акселерометр), телеметрічний модуль розширення NAV-09, мітки присутності власника BT-760 та багато інших.

Процедура “прописування” додаткового Bluetooth-аксесуару не проста. А як виписати втрачену мітку і приживити на її місце нову, щоб не боятися за автомобіль, якщо втрачена мітка опиниться в руках зловмисника? Як правильно прив’язати бездротові датчики до конкретних зон охорони? А як виправити, якщо припущено помилку при монтажі? А якщо потрібно переставити датчик чи тимчасово вимкнути? Як перевірити, чи не записано додаткову мітку в ненадійному автосервісі? Все це тепер наочно та зручно зробити за допомогою менеджера Bluetooth-пристроїв, який з’явився у програмах Pandora Alarm-Studio (для програмування сигналізації з комп’ютера) та Pandora BT (для програмування сигналізації з мобільного телефону).

Pandora DX 91 LoRa при всіх включених датчиках, постійно включеному Bluetooth і приймач-передавач LoRa, споживає трохи більше 9 мА, що є дуже гідним результатом для сучасних охоронних систем. Найкраще енергоспоживання тільки у нашого недорогого бестселера минулого року – Pandora DX 50s – 4.5 мА. Але там немає Bluetooth і застосований трансівер (приймач), який не зможе посперечатися дальністю зв’язку з Pandora DX 91 LoRa, зате споживає значно менше.

У комплектації системи крім базового блоку та брелока з великим OLED-індикатором D-022, двох міткок-брелоків BT-760, є релейний модуль RMD-5m, термодатчик двигуна, Bluetooth радіореле RR-101BT з здатністю навантаження контактної групи 20А і наша чудова п’єзосирена PS-330.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Вбудований USB-порт. Дозволяє підключати систему до комп’ютера для оновлення програмного забезпечення та налаштування параметрів.
ВИСОКА ЕНЕРГОЕКОНОМІЧНІСТЬ. Сучасний 32-розрядний ARM-процесор із інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД. Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
ІНТЕГРУВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС. Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, які значно розширюють функціональні можливості системи.
ІНТЕГРУВАНИЙ LIN-ІНТЕРФЕЙС. Підтримка роботи із цифровими LIN-шинами автомобілів.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ ЗАПУСК ДВИГУНА. Дозволяє дистанційно та автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.
БАГАТОКАНАЛЬНИЙ RFM-ІНТЕРФЕЙС НА 868 МГЗ. Забезпечує надійний зв’язок із системою, постійний контроль зв’язку, своєчасну доставку оповіщень, комфортне та оперативне керування.
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК. Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) – управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
МУЛЬТИСИСТЕМНИЙ 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
НАЯВНІСТЬ ДВОСТОРОННОГО БРЕЛОКА. Двосторонній брелок – основний засіб управління та контролю стану системи.
НАЯВНІСТЬ ПРОТИУКАННІЙ мітки. Протиугінна мітка використовується як ідентифікатор власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
ОБХІДНИК ІММОБІЛАЙЗЕРУ З КЛОНУВАННЯМ КЛЮЧУ. Інтегрований безключовий обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера та автозапуску.
ПРОЦЕСОР CORTEX-M4. Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4 дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
СУМІСНІСТЬ З PANDORA ALARM STUDIO. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп’ютера.
ТЕХНОЛОГІЯ КЛОНУВАННЯ. Дозволяє суттєво розширити список автомобілів за допомогою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
УПРАВЛІННЯ ПІДПУСКОВИМИ ПІДІГРАВАЧАМИ. Гнучкі комплексні алгоритми керування штатними та додатковими передпусковими підігрівачами.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandora DX 91 LoRa v.3 із сиреною”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *