+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandora DX-9XUA без сирени

8,900.00

Інтегрований 2хCAN, LIN, порти IMMO-KEY, автозапуск, безключова а/з-технологія CLONE, 868МГц інтегрований радіотракт, Bluetooth 4.2, мобільний додаток, управління Webasto/Eberspaecher, новий модуль RMD5M, брелок LCD D010

АВТОМОБІЛЬНА СИГНАЛІЗАЦІЯ PANDORA DX-9ХUA

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Керування телефоном (Bluetooth)

Брелок з РК-екраном

Мобільний додаток (Pandora BT)

Управління зі штатного брелка авто (Slave-режим)

Функція автозапуску

Безключовий обхід штатного іммобілайзера (список авто)

Підключення до цифрової шини (CAN/Lin-шини)

Джерело: https://www.pandora-system.ru/produktsiya/pandora-dx-9x

Автосигналізація Pandora DX-9x є більш бюджетною, але не менш насиченою функціонально версією моделі Pandora DX-90 B за рахунок деяких змін у комплектації (виключено мітку та додаткове реле блокування).

Це сучасна охоронна система з CAN інтерфейсом, із зворотним зв’язком на брелок із РК дисплеєм, з мобільним додатком та автозапуском!

У цій системі немає мітки ідентифікації іммобілайзера, але як альтеранітва залишилася функція Bluetooth Smart, смартфон зі встановленим додатком може виконувати роль протиугінної мітки: власнику досить просто підійти до автомобіля зі своїм телефоном, щоб Pandora DX-9x розпізнала потрібний сигнал і дозволила експлуатацію автомобіля. Якщо спробувати почати рух автомобілем, попередньо не авторизувавшись, двигун буде відразу ж заблокований, а власник отримає повідомлення про несанкціонований доступ.

СПОСОБИ УПРАВЛІННЯ:
Bluetooth Smart – смартфон
Брелок з РК-дисплеєм
Мобільний додаток
Штатні кнопки у салоні
Штатний ключ від автомобіля (Slave)
Автозапуск – Є
Pandora DX-9xUA сподобається автовласнику зручним брелоком D-010 із сучасним дизайном, впевненою дальністю перевіреного роками експлуатації радіотракту на 868 MHz, лаконічною індикацією даних про стан автомобіля та охоронної системи на OLED-дисплеї.

Усі функції охоронної системи Pandora DX-9xUA доступні у смартфоні власника! Додаток, що працює через Bluetooth, дозволяє: керувати режимами охорони; запускати і глушити двигун на відстані декількох десятків метрів, чого здебільшого буває достатньо (потрібно далі – у комплекті є брелок D-010). Вперше у двосторонніх охоронних системах без GSM-інтерфейсу на дисплеї вашого смартфона відображається повна історія подій; інтуїтивно зрозумілий розклад автоматичних запусків двигуна; оперативне регулювання чутливості датчиків удару/нахилу/руху та багато іншого, що рідко було доступно навіть для систем преміум-сегменту, а тепер є у масовому, недорогому виробі.

Фахівцю з монтажу цей продукт здасться простим та логічним, оскільки все необхідне програмування можна здійснити зі смартфона. Використання збережених конфігурацій при однотипних установках дозволяє значно скоротити час, а робота зведеться до підключення необхідної кількості дротів. Для складних чи авторських установок система також підтримує роботу із професійною програмою Pandora Alarm Studio.

Pandora DX-9xUA, володіє широким набором цифрових інтерфейсів (2CAN/LIN/IMMO-KEY) і підтримує технології обходу штатного іммобілайзера, включаючи унікальні алгоритми запуску які є тільки Pandora: Mercedes з блоком сертифікації FBS3; UAZ Patriot; нові моделі Kia/Hyundai, включаючи початок 2000-х років випуску; запуск автомобілів BMW E-серії з встановленим модулем «BMW-bypass» та ін.

Вбудований Pandora DX-9xUA економічний інтерфейс Bluetooth 4.2 Low Energy дозволяє значно розширити можливості бюджетної системи за допомогою периферійних Bluetooth-пристроїв нашого виробництва.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandora DX-9XUA без сирени”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *