+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandora DX40BUA без сирени

7,300.00

868МГц інтегрований діалоговий радіотракт, інтегрований. 2хCAN/LIN-інтерфейс, порт IMMO-KEY, безключовий а/з – технологія CLONE, вбуд. microUSB, керування Webasto/Eberspacher, брелок LCD D079 – AAA, брелок R389 – CR2032, вбуд. датчик. рух./накл./переміщення)

Pandora DX40BUA
Нова модель охоронної системи серії 2020 – Pandora DX40BUA. Система була розроблена на основі своїх попередників з додаванням сучасних та необхідних рішень. Тепер система оснащена двома модулями 2xCAN-2LIN. А це означає, що встановити її ще простіше, а функціонал суттєво розшириться. Система комплектується брелоком зворотного зв’язку Pandora LCD D-079.

Мультисистемний цифровий інтерфейс
Завдяки наявності в системі модулів 2xCAN-2LIN її підключення цифровою шиною проходить швидко і безпечно для штатної електроніки. Можливе аналогове підключення.
Брелок Pandora D-079
Поліпшений брелок зворотного зв’язку D-079 входить до комплекту системи, має три кнопки, пластиковий корпус, LCD дисплей з підсвічуванням, статусні позначення у вигляді піктограм. За допомогою брелока можна дізнатися про статус охоронної системи, а також керувати нею та налаштовувати чутливість датчиків системи. Брелок повідомляє за допомогою світлових, звукових та вібросигналів. За бажанням можна придбати та прописати в систему додатковий брелок R-389.
Діалоговий код авторизації AES-128
Передача даних здійснюється безпечно завдяки діалоговому коду AES шифрування з довжиною ключа 128 Bit.
Інтегрований 3D акселерометр
Акселерометр здійснює контроль за датчиками руху, удару та нахилу. Акселерометр реєструє будь-яку зміну положення авто, при цьому без хибних спрацьовувань. Керування підігрівачами За допомогою брелока D-079 можна керувати штатними або встановленими передпусковими підігрівачами двигуна.
Дистанційний та автоматичний запуск двигуна
Якщо ви бажаєте використати автозапуск двигуна, потрібно придбати релейний модуль RMD-5m. Автозапуск підтримується основним блоком системи та можливий у таких варіантах:
– за температурою двигуна;
– за температурою довкілля;
– по часу;
– за бортовою напругою авто.
Дистанційний запуск можливий із брелока D-079.
Автозапуск без ключа
Для обходу штатного іммобілайзера та клонування штатного ключа система використовує дві технології, що полегшують процес автозапуску. За допомогою технології ByPass можна без проблем клонувати оригінальний ключ, щоб застосувати автозапуск. Для встановлення та налаштування технології ByPass потрібен доступ до Інтернету. Технологія Cloning працює за допомогою сервера CLONE, що дозволяє розширити список автомобілів із підтримкою безключового автозапуску.
Валідація штатними кнопками автомобіля
За бажанням ви можете встановити додатковий пін-код на штатних кнопках (програмування до 4-х кнопок). Після програмування, щоб здійснити поїздку, потрібно буде вводити пін-код. Якщо цього не буде зроблено або пін-код буде неправильним, реле заблокує двигун.
Корисні режими сигналізації
Режим ТО дозволяє тимчасово відключити охоронну систему на момент здійснення діагностики або здачі авто на мийку. У цьому режимі неможливо прописати додаткову позначку. У режимі SLAVE можна керувати сигналізацією штатним брелоком автомобіля.
Pandora DX40BUA надійна охоронна система двостороннього зв’язку із захищеним діалоговим кодуванням.

ОСОБЛИВОСТІ:
МУЛЬТИСИСТЕМНИЙ 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД. Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
НАЯВНІСТЬ ДВОСТОРОННОГО БРЕЛОКА. Двосторонній брелок – основний засіб управління та контролю стану системи.
УПРАВЛІННЯ ПІДПУСКОВИМИ ПІДІГРАВАЧАМИ. Гнучкі комплексні алгоритми керування штатними та додатковими передпусковими підігрівачами.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandora DX40BUA без сирени”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *