+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Автосигналізація Pandora DX88BTUA (комплектація 1800L)

9,900.00

GSM: да, интегрированный 2хCANинтерфейс, бесключевой а/з – технология CLONE, встр. microUSB, управление Webasto / Eberspacher, порт IMMO-KEY, Bluetooth 4.2, ULPC-mode (сверхэкономичный режим работы), Метка BT-760 black – 2шт., встр. датчик движ./накл./перемещения)

Pandora DX88BTUA (комплектація 1800L)

АНАЛОГ СИСТЕМИ Pandect X-1800BTUA (комплектація L).

Найдешевша Пандора з GSM-зв’язком, АВТОЗАПУСКОМ, БЕЗ СИРЕНИ, вбудованим іммобілайзером та доступом до онлайн-додатку!

Система підтримує в повному обсязі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними програмами, включаючи можливість керування системою як зі смартфонів, так і по годинах. За відсутності мобільної мережі або просто на близькій відстані від автомобіля смартфон переходить у режим керування Bluetooth. Саме наш фірмовий захищений Bluetooth-інтерфейс заслуговує на окрему увагу – за бажання до DX88BTUA в будь-який момент можна додати бездротові аксесуари для збільшення функціоналу та протиугінних властивостей. Наприклад, GPS/ГЛОНАСС-приймач NAV-035BT перетворить вашу мікросистему на супутниковий GSM-комплекс, а радіореле BTR-101 сховається в надрах автомобіля та не дасть зловмисникам навіть завести двигун. При цьому жодних дротів у салон тягнути не треба – все працює повітрям!

Зрозуміло, що в такій серйозній системі є безключовий автозапуск усіх популярних сучасних автомобілів. Спеціалізований порт IMMO-KEY дає можливість використовувати всі наші нові алгоритми обходу штатних іммобілайзерів, включаючи ті, що вимагають процедур сервісу Pandora CLONE. Це максимально безпечно, і що дуже важливо – зберігає гарантію на ваш автомобіль!

Базовий блок Pandora DX88BTUA виконаний у мініатюрних розмірах для максимально таємної установки та споживає рекордно мінімальну кількість енергії. Навіть за довгих простоїв акумулятор автомобіля зможе запустити двигун. Також в комплекті йде наша супер-п’єзосирена Pandora PS-330 – вона дуже галаслива, невелика та зручна для встановлення. І, як усі топові продукти Pandora, максимально енергоекономічні.

 

ОСОБЛИВОСТІ:

ІНТЕГРУВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС. Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, які значно розширюють функціональні можливості системи.

МУЛЬТИСИСТЕМНИЙ 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК. Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) – управління основними функціями охоронно-сервісної системи.

ВИСОКА ЕНЕРГОЕКОНОМІЧНІСТЬ. Сучасний 32-розрядний ARM-процесор із інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.

ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД. Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.

НАЯВНІСТЬ ПРОТИУКАННІЙ мітки. Протиугінна мітка використовується як ідентифікатор власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.

УПРАВЛІННЯ ПІДПУСКОВИМИ ПІДІГРАВАЧАМИ. Гнучкі комплексні алгоритми керування штатними та додатковими передпусковими підігрівачами.

Вбудований USB-порт. Дозволяє підключати систему до комп’ютера для оновлення програмного забезпечення та налаштування параметрів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Автосигналізація Pandora DX88BTUA (комплектація 1800L)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *