+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Іммобілайзер Biocode-auto M10 INT RDU

7,800.00

Biocode Auto-M10 Int створена на базі системи Biocode Auto-M10 і відрізняється від неї наявністю інтеграційних виходів, що дозволяють з’єднати в потужний протиугінний комплекс практично…

Опис Biocode-auto M10 INT:

Пам’ять на 10 відбитків пальців.

Biocode Auto-M10 Int створена на базі системи Biocode Auto-M10 і відрізняється від неї наявністю інтеграційних виходів, що дозволяють з’єднати в потужний протиугінний комплекс практично будь-які охоронні системи, що є зараз на ринку.

Автомобільна протиугінна система Biocode Auto-M10 призначена для створення потужного автомобільного охоронного комплексу, що перешкоджає угону та захопленню. Передбачені інтеграційні виходи можуть бути підключені до сигналізації, контролера центрального замку, різних супутникових і радіоканальних систем стеження, дозволяючи повністю контролювати і попереджати спроби угону і несанкціонованого проникнення в автомобіль.

За допомогою спеціального сканера система визначає власника на його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу. Мініатюрний ємнісний сканер відрізняється простотою установки та органічно вписується в інтер’єр салону.

Порівняння відбитка відбувається за десятками параметрів і дає 100% гарантію у впевненому зчитуванні за різних умов. Завдяки застосуванню інтелектуальних цифрових реле дистанційного блокування RDU, керованих штатною електропроводкою, при несанкціонованому доступі двигун автомобіля буде надійно заблокований.

У разі використання реле RDU блокування двигуна відбувається після включення запалювання, а реле RDD з датчиком руху дозволяють підтримувати дистанційний автозапуск і блокування двигуна з початком руху автомобіля.

Зверніть увагу! Реле RDU і RDUK не мають вбудованого датчика руху, тому автозапуск з даним типом реле працювати не буде (відразу після включення запалювання система проводить ідентифікацію власника. Якщо не прикласти палець до сканера або буде доданий не прописаний у системі палець, двигун заблокується).

Цифрові реле дистанційного блокування у виконанні із нормально замкнутими контактами забезпечують захист від пошуку заблокованих ланцюгів автомобіля за допомогою діагностичного обладнання. Для підвищення скритності установки реле RDU виконані як звичайних штатних автомобільних реле. А конструктивне виконання реле RDUK дозволяє здійснювати його встановлення шляхом вплетення в косу штатної електропроводки автомобіля. Кількість реле, що встановлюються в автомобілі, не обмежена.

До системи можна підключити реле RZ для керування електромеханічним замком капота, що дозволить створювати протиугінний комплекс із захистом блокувань, розташованих у підкапотному просторі. Установка на автомобіль електромеханічного замку капота з керуванням по відбитку пальця, значно підвищує угоностійкість автомобіля та унеможливлює зняття блокувань викрадачами.

Biocode Auto-M10 Int має низку протирозбійних функцій, що перешкоджають силовому захопленню автомобіля. Це контроль за відкриттям дверей водія, а також спеціальний режим “тривожний палець” – коли власник, у разі вимушення його зловмисниками завести двигун, прикладає до сканера палець, статус якого в базі даних користувачів є “тривожним”, і через 5 хвилин відбувається блокування двигуна.

Програмне забезпечення, що входить у комплект поставки, дозволяє легко проводити налаштування різних режимів роботи системи, варіанти налаштування сигналів на інтеграційних виходах дозволять установнику розробити будь-який потрібний сценарій протидії тим чи іншим діям зловмисників. Biocode Auto-M10 Int, наприклад, може дозволити, як відразу заблокувати рух автомобіля при спробі викрадення або захоплення машини, так і потай надіслати тривожний сигнал на пульт оперативного чергового, у разі обладнання автомобіля системою стеження. Гнучкість налаштування дозволяє з’єднати в єдиний комплекс практично будь-які охоронні системи, що є зараз на ринку.

Система може бути встановлена ​​у будь-які автомобілі та не порушує роботу штатної електроніки. Нова технологія передачі даних, в якій використовується оригінальний спосіб модуляції, забезпечує неможливість перехоплення сигналу керування код-грабер.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Іммобілайзер Biocode-auto M10 INT RDU”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *