+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Іммобілайзер Biocode-auto M10 RDU

6,500.00

Система Biocode є іммобілайзером нового покоління. Працює він на основі біометричних технологій. Що дозволяє автомобілю дізнатися про свого власника за відбитком пальця. Подібний ключ завжди із собою – його не можуть вкрасти, його не можна підробити. І головне – у цій системі відсутній радіосигнал, який можуть перехопити зловмисники.

Опис Biocode-auto M10 RDU:

Автомобільна протиугінна система BIOCODE-AUTO M10 призначена для захисту автомобіля від викрадення та захоплення. За допомогою спеціального сканера система визначає власника по його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу і несанкціонованого доступу до автомобіля, що охороняється. Мініатюрний ємнісний сканер відрізняється простотою установки та органічно вписується в інтер’єр салону.

Порівняння відбитка відбувається за десятками параметрів і дає 100% гарантію у впевненому зчитуванні за різних умов. Завдяки застосуванню інтелектуальних цифрових реле дистанційного блокування RDU, керованих штатною електропроводкою, при несанкціонованому доступі двигун автомобіля буде надійно заблокований.

У разі використання реле RDU блокування двигуна відбувається після увімкнення запалювання.

Зверніть увагу! Реле RDU і RDUK не мають вбудованого датчика руху, тому автозапуск з даним типом реле працювати не буде (відразу після включення запалювання система проводить ідентифікацію власника. Якщо не прикласти палець до сканера або буде доданий не прописаний у системі палець, двигун заблокується).

Цифрові реле дистанційного блокування у виконанні із нормально замкнутими контактами забезпечують захист від пошуку заблокованих ланцюгів автомобіля за допомогою діагностичного обладнання. Для підвищення скритності установки реле RDU виконані як звичайних штатних автомобільних реле. Кількість реле, що встановлюються в автомобілі, не обмежена.

Система BIOCODE-AUTO M10 не вимагає наявності комп’ютера для програмування, що значно спрощує процедуру встановлення та подальшої експлуатації. На згадку про систему може бути занесено до 10 відбитків пальців.

BIOCODE-AUTO M10 має низку протирозбійних функцій, що перешкоджають силовому захопленню автомобіля. Це контроль за відкриттям дверей водія, а також спеціальний режим “тривожний палець” – коли власник, у разі вимушення його зловмисниками завести двигун, прикладає до сканера палець, статус якого в базі даних користувачів є “тривожним”, і через 5 хвилин відбувається блокування двигуна.

Система може бути встановлена ​​у будь-які автомобілі та не порушує роботу штатної електроніки. Нова технологія передачі даних, в якій використовується оригінальний спосіб модуляції, забезпечує неможливість перехоплення сигналу керування код-грабер.

Технічні характеристики:

максимальний час ідентифікації – не більше 2 сек.
максимальна кількість відбитків пальців, що зберігаються в пам’яті, – 10 шт.
кількість реле RDU, що підключаються – не обмежена
максимальний комутований струм реле – 15 А
споживана потужність кожного реле – трохи більше 1 Вт
споживана потужність контрольного блоку (без реле) – не більше 3 Вт
робоча температура – ​​від -40С до +85С
відносна вологість повітря за температури +25С – 98%
живлення – від мережі постійного струму автомобіля напругою від 9В до 15В
габаритні розміри контрольного блоку – 110х55х30 мм
габаритні розміри сканера відбитків пальців – 39x24x10 мм
Комплектність постачання:

контрольний блок – 1 шт.
сканер відбитків пальців зі світлодіодами – 1 шт.
реле дистанційного блокування – 1 шт.
кабель з’єднувальний – 1 шт.
кнопка VALET із кабелем – 1 шт.
комплект кріплення
конверт з PIN-кодом

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Іммобілайзер Biocode-auto M10 RDU”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *