+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDU

2,500.00

Автомобильная противоугонная система Multicode GL 1000 с реле блокировки RDU типа (без датчика движения). Система Multicode реализована на технологии определения владельца по радиометке. Для обмена данными используется двунаправленный, защищенный современными криптографическими технологиями радиоканал в диапазоне частот 2,4-2,48 ГГц, что значительно затрудняет возможность перехвата сигнала кодграбберами, ретрансляции и несанкционированного доступа к охраняемому автомобилю. Радиометки выполнены в форме брелока с металлической окантовкой и имеют строгий и стильный внешний вид.

Опис Multicode GL-1000 RDU:

Автомобільна протиугінна система Multicode GL 1000 призначена для захисту автомобіля від викрадення та захоплення. Система Multicode реалізована на технології визначення власника радіометки. Для обміну даними використовується двонаправлений, захищений сучасними криптографічними технологіями радіоканал в діапазоні частот 2,4-2,48 ГГц, що значно ускладнює можливість перехоплення сигналу кодграберами, ретрансляції та несанкціонованого доступу до автомобіля, що охороняється. Радіомітки виконані у формі брелока з металевою окантовкою та мають строгий та стильний зовнішній вигляд.

Час передачі даних радіоканалу становить менше 1 мілісекунди. Радіомітки захищені від копіювання та заміни. У пам’яті радіомітки здійснюється запис подій, що відбуваються у режимі охорони чи експлуатації. Система Multicode GL 1000 має режим контролю розряду елемента живлення радіомітки – якщо елемент живлення виробив понад 90% свого ресурсу, система просигналізує про це звуковими та світловими сигналами. Для зручності в комплект поставки входить запасний елемент живлення.

У разі використання реле RDU або RDUK блокування двигуна відбувається після увімкнення запалювання.

Зверніть увагу! Реле RDU та RDUK не мають вбудованого датчика руху, тому автозапуск із цим типом реле працювати не буде! (Одразу після включення запалювання відбувається сканування мітки і якщо мітки немає, двигун блокується).

Цифрові реле дистанційного блокування у виконанні із нормально замкнутими контактами забезпечують захист від пошуку заблокованих ланцюгів автомобіля за допомогою діагностичного обладнання. Для підвищення скритності установки реле RDU виконані як звичайних штатних автомобільних реле. Кількість реле, що встановлюються в автомобілі, не обмежена.

Завдяки використанню радіоканалу в діапазоні частот 2,4 ГГц у системі не використовується виносна антена, що значно спрощує процедуру встановлення, а, отже, зменшує час та вартість робіт із встановлення.

Multicode GL-1000 має протирозбійну функцію, що перешкоджає силовому захопленню автомобіля. Це контроль за відкриттям дверей водія, після якого відбувається пошук радіомітки, а у разі відсутності радіомітки у зоні пошуку відбувається блокування двигуна.
У разі втрати, пошкодження радіомітки або розряду живильного елемента, в системі Multicode GL 1000 передбачено режим аварійного вимкнення охоронних функцій за допомогою PIN-коду.

Система може бути встановлена ​​у будь-які автомобілі та не порушує роботу штатної електроніки. Нова технологія передачі даних, в якій використовується оригінальний спосіб модуляції, забезпечує неможливість перехоплення сигналу керування код-грабер.

Технічні характеристики:

Час готовності системи до роботи після включення, не більше – 2сек.
максимальний комутований струм виконавчим реле – 15А
споживана потужність керуючого блоку (без реле), не більше 3 ВТ
споживана потужність кожного виконавчого реле, трохи більше 1,5ВТ
здатність навантаження інтегрованих виходів, не більше 500 мА
діапазон частоти радіоканалу 2,4-2,48 ГГц
потужність випромінювання, трохи більше 1мВт
радіус зони впевненого зв’язку контрольного блоку та радіомітки 1,5 метра
тип елемента живлення радіомітки CR2450
термін служби елемента живлення радіомітки (з розрахунку експлуатації при 20’C) – 12 місяців
маса контрольного блоку, не більше – 0,2 кг
маса радіомітки, не більше – 0,05 кг
розмір мітки, мм (ш/в/г) – 55х37х10
діапазон робочих температур контрольного блоку – від -40 до +85’С
діапазон робочих температур радіомітки – від -20 до +50’C
відносна вологість повітря за температури +25’С – 98%
живлення пристрою здійснюється від мережі постійного струму автомобіля, напругою 9В-18В

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Іммобілайзер Multicode GL-1000 RDU”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *