+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Іммобілайзер Pandect IS-577BT

6,800.00

Іммобілайзер нового покоління, що відрізняється від аналогів надекономічності – менше 3 мА в активному режимі. Підвищений час автономної роботи мітки на батареї (до 3 років). Можлива робота із сучасними смартфонами через мобільний додаток PanDECT BT (налаштування, управління, діагностика). Точно регульована дальність виявлення позначки, підвищена надійність інтерфейсу зв’язку.

Глибоко переосмислена логіка роботи іммобілайзера на сучасних автомобілях у взаємодії з роботою спеціального мобільного додатка, що дозволяє управляти режимами іммобілайзера, налаштовувати та діагностувати роботу міток, отримувати корисну інформацію від автомобіля.

Знижене споживання іммобілайзера (реальне значення 2-3мА в активному режимі), що укладається в найжорсткіші вимоги всіх автовиробників до додаткового електроустаткування.

Мітки, що працюють як BLE (Bluetooth Low Energy), пристрій з елементами стека протоколу BT 4.2. Вологозахищені мітки підвищеної експлуатаційної надійності, з розмірами, що дозволяють комфортне носіння в гаманці, по суті – єдині герметичні мітки, які зручно носити з собою щодня, на відміну від спроб маси амбіційних компаній зробити щось ергономічне.

Багаторівневе шифрування та розумне використання режимів «невидимості» в ефірі, відгукуючись на запити лише авторизованого пристрою (неможливість виявлення).

Виведена повна група комутованих контактів реле блокування, що дає більший простір для творчості організації безпечних та ефективних блокувань двигуна.

Окремий спеціальний канал, який можна використовувати для відключення штатного радіоканалу автомобіля та його захисту від так званої “довгої руки” або для шунтування датчиків двигуна в режимі блокування.

Зручна програма PanDECT BT, що дозволяє інтуїтивно зрозуміло і звично для користувача смартфона мати повну інформацію про роботу іммобілайзера, керувати його режимами та функціями (режим ТО, блокування двигуна, налаштування дистанції авторизації міток тощо), а також діагностувати роботу всіх його компонентів , включаючи кількість прописаних радіометок. При цьому мобільний додаток несе допоміжну роль, полегшуючи життя і установниками і автовласнику, а іммобілайзер можна повноцінно користуватися і без нього, як це завжди було в іммобілайзерах Pandect – достатньо мати з собою мініатюрну радіомітку!

Іммобілайзер має можливість розширення протиугінних функцій при підключенні додаткових пристроїв (радіореле блокування BTR-101, модуль управління замками капота RHM-03 BT).

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ВИСОКА ЕНЕРГОЕКОНОМІЧНІСТЬ – Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
ДІАЛОГОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КОД – Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС – Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, які значно розширюють функціональні можливості системи.
ІНТЕРНЕТ-СЕРВІС. КЕРУЙТЕ ЗІ СМАРТФОНУ – Об’єднує ваш автомобіль, сигналізацію та смартфон. Можливість перегляду історії подій.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ РАДІОІНТЕРФЕЙС 2.4 GHZ – Функції іммобілайзера з бездротовими мітками та керування радіокерованим реле блокування.
НАЯВНІСТЬ ПРОТИВИКІДНОЇ мітки – Протиугінна мітка використовується як ідентифікатор власника – тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Іммобілайзер Pandect IS-577BT”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *