+38 (044) 20 90 150 |+38 098 19 90 150 | +38(066) 50 304 83 | +38 (063) 848-47-44 | sale@fix.kiev.ua
На зв'язку +38 098 19-90-150
На зв'язку +38 098 19-90-150

Мотосигналізація Pandora Moto DX-42 із сиреною

8,800.00

Охоронно-сервісна мотосистема Pandora Moto. Базовий блок системи розміщений у водонепроникному корпусі, знайомому фахівцям з авто-мото-GSM-сигналізаціям Pandora DXL 4200, 4300, 4500. Pandora Moto працює з брелоком D-010 (з спеціальною мото-прошивкою) по радіоканалу 868MHz, причому антена передавач інтегровані безпосередньо в базовий блок сигналізації, що властиво всім продуктам сучасної серії Pandora DX. У цьому дальність роботи радіоканалу не поступається іншим продуктам серії, отже багаторазово перевищує й інші продукти над ринком.

Відмінними рисами цієї системи є дуже низьке енергоспоживання. У повнофункціональному режимі система споживає близько 6 мА, а кілька годин бездіяльності (час програмується) система перетворюється на режим середньої економічності (до 4 мА) і максимальної економічності (до 2 мА). Але навіть у режимі максимальної економічності охорона мототехніки ведеться не тільки за натисканням на педалі, важелі та ручки, а й по акселерометру, що відстежує удари, нахили та рух.

Застосування режимів енергозбереження, що автоматично перемикаються, дозволяє мототехніці з акумуляторами ємністю порядку 12 А/год залишатися під охороною до трьох місяців без підзарядки акумулятора! При ємності акумулятора близько 30 А/год, що встановлюється на сучасні квадроцикли, період охорони буде обмежений саморозрядом акумулятора і може бути до одного року. Для порівняння, більшість моделей мотосигналізацій, присутніх на ринку, розрядить акумулятор максимум за тиждень-два.

Pandora Moto легко встановлюється на будь-яку мототехніку, і здатна забезпечити повний охоронний функціонал без будь-яких попередніх налаштувань, але за бажання система може задовольнити найвишуканіші “хотілки” користувачів.

У базовий блок мотосигналізації Pandora Moto інтегрований літієвий акумулятор аварійного живлення, який дозволить передавати сигнал тривоги радіоканалом до декількох годин після відключення основного акумулятора. І робить подію відключення основного акумулятора доступним власнику безпосередньо в момент спроби відключення акумулятора, а не після відновлення живлення. Причому сирена може бути при цьому програмно вимкнена, приготувавши сюрприз викрадачеві у вигляді прихованого повідомлення власнику. Радіус впевненого прийому тривожного сповіщення, нагадаємо, становить кілька сотень метрів в умовах реальної міської забудови та реальної завадової обстановки великих міст.

У комплектації два магнітні геркони, мініатюрне провідне реле блокування. У комплектацію системи входить герметична п’єзо-сирена Pandora PS-330 спеціально розроблена нашими інженерами для застосування в мототехніці. Низький струм споживання і дуже високий звуковий тиск, можливо, робить її найдосконалішою п’єзо-бузкою, що є сьогодні на ринку Car-Security.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Мотосигналізація Pandora Moto DX-42 із сиреною”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *